פארק תמנע
מפת הפארק
רכישת כרטיסים

פסטיבל TimnaLand

לרכישת כרטיסים: 
לפרטים נוספים ואפשרויות לינה: 053-2423221

יצאנו לטייל ברחבי הארץ למצוא אדמה טובה, למלא אותה בהרבה אנשים ולחגוג ביחד מאור ראשון עד אחרון. צללנו אל תוך עומקה המיסתורי של הערבה, איפה שצבעי האדמה נפרסים על כל גווניהם, מצהוב דרך חום ועד ורדרד מרגש. שוטטנו בין גבעה מדברית אחת לאחרת עד שבין הסלעים נגלה לעינינו אגם כחול ובוהק, נווה מדבר יפיפה. 
תמנע קראה לנו לבוא! לעטוף את כולנו ביופיה וקסמיה!

משפחה אהובה, יצאנו לדרך עם פסטיבל חדש, מדהים ומטורף. פסטיבל תמנע-לנד! 
אנחנו יוצרים עולם חדש, ממש כניסה למימד אחר, שבו היצירה היא המילה החשובה ביותר מכל המילים שבמילון, ויצירתיות מצטרפת אליה, יד ביד. יש כל כך הרבה רחובות שאפשר לטייל בהם במימד תמנע-לנד, ואנחנו מזמינים את כולכם לבוא ולחקור אותם איתנו. כי מעבר לכיף שבפסטיבל, לתעופות שבהופעות, להעמקה שבסדנאות, זוהי הזדמנות לפגוש את עצמנו קצת אחרת, דרך מראות מקושטות שלחלקנו הן טבעיות ולרובנו רחוקות מאד מהיומיום. אנחנו מזמינים אתכם להתחבר לאותו ילדון שחי בתוככם שלא אכפת לו בכלל מהתוצאה, אלא פשוט חוגג ועף על הצעידה בדרך עצמה, על תהליך היצירה והבריאה של יופי חדש.

"להיות יצירתי זה להיות מאוהב בחיים. אתה יכול להיות יצירתי רק אם אתה אוהב את החיים כל כך שאתה רוצה להגביר את היופי שלהם.." אמר אושו, מורנו ההודי.

ומה איתכם? כבר הספקתם להתאהב?

אז כמו שכבר ציינו שבילים רבים קיימים כאן במימד תמנע-לנד, אין לדעת לאן יובילו אבל בהחלט אפשר לספר מעט על היצורים הססגוניים שתפגשו בכל אחד מהם:

♫♪ שביל אומנות ההקשבה ימלא את אוזניכם בהופעות מעולות, מקפיצות או מדיטטיביות בזמן שעיניכם מתבוננות באומנים צעירים הופכים צלילים לצבע, מבטאים את תחושותיהם דרך המכחול על הקנבס החלק.

✿ שביל אומנות היצירה יפגיש אתכם קרוב קרוב עם אומנים מוכשרים במיוחד. מסביב לאגם תמנע המופלא יפוזרו פסלים וציירים ואתם תלוו אותם בתהליך בריאת האומנות. אגב, עוד אומן ממש מטורף שתפגשו כאן זה את האחד שחי עמוק בתוככם. זה המרחב ליצור בעצמנו, להתלכלך מצבעים, ללוש חימר, לחרוט בעץ ומי יודע איזה מן עוד שדונים יצוצו בדרך.

❤ שביל אומנות הגוף יאפשר לכם ליצור אומנות מגופכם שלכם. לגלות תנועה חדשה בסדנת ריקוד, למתוח את שרירי הגב באסאנת יוגה, לנענע את האגן עם צמד פויז ביד או הולה הופ סביב סביב ואפילו להרקיע לשחקים בסדנת אקרובאלנס.

ૐ שביל אומנות הנשמה יצלול איתכם עמוק פנימה, אל תוך צבעי הצ`אקרות, אל תוך יופיו של השקט הפנימי דרך מדיטציות שונות, ריברסינג, ביטוי קולי ועוד מגוון רחב של עולמות.

★ שביל ממלכת הילדים יתמלא בפעילויות מתוקות לקטנטנים שיבקרו בממלכה, ובתכלס, שווה לנו המבוגרים לקפוץ לשם רק כדי להיזכר עד כמה האומן הפנימי חי ונושם בכל רגע ורגע עמוק בתוכנו.

באיזה שביל לצעוד, או אולי בכלל לקפוץ בין אחד לאחר, תחליטו כבר אחרי שרגליכן תצעד על אדמת המדבר היפיפיה, אחרי שעיניכם יזהו את שחיוך הגדול שמשתקף במי אגם תמנע הוא שלכם. ועד אותו רגע נפלא לקראת סוף מרץ, הנה עוד כמה פרטים:


מכירת הכרטיסים נפתחה, יש כמות מוגבלת של כרטיסים בכל מדרגה והרי לכם המחירים:

סופר דופר מוקדמת לאללה – 220 ₪
סופר דופר מוקדמת – 280 ₪
דופר מוקדמת – 300 ₪
מוקדמת – 320 ₪ 
קופות (בכניסה לאירוע) – 340 ₪ 
חבילה משפחתית – עלות כרטיס נוכחי ל-2 מבוגר + ילד . כל ילד נוסף (0-15) בחינם.
תושב ערבה – 150 ₪

ילדים עד גיל 7 נכנסים חינם
ילדים בגילאי 7-15 בחצי מחיר
הכניסה מתחת לגיל 21 בליווי מבוגר בלבד

לרכישת כרטיסים: 
לפרטים נוספים ואפשרויות לינה: 053-2423221
מספר החדרים מצומצם! אנא מהרו להזמין.

אז חברים, שערי הממלכה נפתחים אליכם, עטופים בצבעי שמן, גבס וים של אהבה, מחכים לראות אתכם איתנו בחגיגת יופיים של החיים!

צוות Hippie Productions

פסטיבל TimnaLand


כל הזכויות שמורות 2017© פארק תמנע. האתר נבנה ע"י FREEBRUSH.NET   בניית אתרים